Замовити
Лізник+буки
86400 грн
№6676 Токівський граніт
115200 грн
1815 Лезнік
8014 Blue Pearl
8007 Orion
172800 грн
8012 Orion
96000 грн

Потрійні пам'ятники з граніту Львів - ціни, виготовлення

Памятники з граніту Львів

Від того, наскільки грамотно проведено встановлення пам'ятника на могилу, залежить термін його бездоганної служби і естетичність всього місця поховання. Тому укладку надгробних плит, спорудження на кладовищі скульптур і обелісків з мармуру або граніту слід довірити професіоналам. У такому разі встановлення пам'ятників у Львові пройде швидко і без ускладнень.

Як показує статистика, вартість встановлення пам'ятника з граніту у Львові становить третину від вартості намогильних споруд. Але ці витрати можуть бути значно більші, якщо настільки відповідальну роботу на кладовищі виконувати самостійно.

Замовити памятник з граніту Львів – 067-671-47-10, 093-926-86-03

Памятники з граніту, встановлені на могилу не за правилами, з часом сильно просідають, перекошуються, падають і т.п. Все це псує зовнішній вигляд поховання. Щоб усунути проблему, доведеться або намагатися закріпити те, що встановлено на могилу, або замовити новий пам'ятник. Чи потрібні подібні нераціональні витрати, зайві клопоти і нервування? 

Ми даємо гарантію на граніт та встановлення (5 років).

Крім того, купивши надгробок, його треба якимось чином доставити на місце встановлення в цілості й схоронності, вивантажити, вкопати, утримавши в строго вертикальному положенні, зацементувати і т.п. Без сторонньої допомоги тут не обійтися. У підсумку вартість робіт, виконаних працівниками різних організацій, виявляється значно вище, ніж виготовлення та встановлення пам'ятників з граніту однією компанією.

Встановлення пам'ятників з граніту Львів

Сьогодні встановлення пам'ятників у Львові пропонують приватні майстри та великі агентства ритуальних послуг. Щоб виготовлення та встановлення надгробних пам'ятників з граніту пройшло успішно з практичного боку і оптимально з фінансової точки зору, слід залучити висококваліфікованих фахівців.

Якщо подібні послуги вам потрібні у Львові, звертайтеся в компанію «DIA Granit». Наші співробітники мають великий практичний досвід у сфері облаштування поховань, а ціна на встановлення пам'ятників на кладовищі - демократична.

Правильне встановлення надгробних пам'ятників з граніту

Збираючись замовити пам'ятник на могилу, врахуйте один важливий факт. Цей ритуальний виріб має значну вагу. Отже, встановлення пам'ятників з граніту і аналогічних споруд з інших матеріалів провадиться не раніше, ніж через рік після поховання. За такий період грунт просяде, ущільниться, створить гарну підставу для надгробка. Крім того, купити пам'ятник на могилу доцільно ближче до весни-літа. Після зими грунт розмерзнеться, стане більш придатним для монтажу.

Гранітні памятники Львів - Встановлення памятника з граніту :: ціни

Підсумкова ціна на надгробки у Львові залежить від складності його виготовлення і використовуваних матеріалів. Повна ціна на встановлення пам'ятників з граніту розраховується, виходячи з специфіки цього комплексу робіт.