Замовити

Гранітні пам'ятники Львів :: Низькі ціни || Фото

Львів: гранітні пам'ятники

Незважаючи на стрімкий науково-технічний стрибок людства, вирішення питання безсмертя досі не знайдено. І, на превеликий жаль, смертність людини ніхто не відміняв. Але куди більшою сумно. можна назвати смерть близької або рідної людини. Коли вмирає член сім'ї чи, скажімо гідний друг, втрата і обурення подвоюються. У будь-якому випадку, смерть людини актуалізує навколо себе простір невідкладних, неприємних завдань, пов'язаних з необхідністю поховання або кремації людини, що пішла у світ інший.

Організація похорону справа складна як в психологічному, так і в духовному плані, і завжди супроводжується додатковим матеріальним та моральним навантаженням. Багато сімей намагаються максимально згладити негативні ситуації, що зазвичай виникають під час підготовки до поминальної процесії, тому попит на надання професійних ритуальних послуг завжди затребуваний.

Гранітні пам'ятники Львів - низькі ціни

гранітні пам'ятники

Особливим моментом «прощання» з померлим є встановлення пам'ятних гробівців. Тут найчастіше виникає питання правильного вибору надгробної плити, тобто пам'ятника.

Так як подібними справами ніхто займатися багаторазово не бажає, більшість фахівців радить встановлювати міцні та довговічні гранітні пам'ятники.

Хоча існують, мовляв, загальноприйняті стандарти, підбір пам'ятника відбувається індивідуально. У Львові діє величезна кількість ритуальних бюро і майстерень по обробці гранітного каменю, де кожен клієнт повноправності отримати консультацію фахівця по всіляких питанням, що відносяться до похоронного ритуалу, що в значній мірі згладжує момент жалобної розгубленості.

Найчастіше, вибираючи пам'ятник, люди намагаються увіковічити на граніті найбільш примітні риси життя і досягнення покійного. Отже, майстер по більшій мірі отримує значний список побажань пов'язаних, в першу чергу, із зображенням, ніж з якістю і формою гранітної плити. В даному випадку необхідно ретельно зібрати всю бажану інформацію і зупинити свій вибір на тій фотографії, яку ви б хотіли бачити на надгробку, яка б максимально чітко уособлювала зовнішній вигляд похованого. Володіючи інформацією і матеріалами такого роду, майстер гранітні пам'ятники Львів фото зможе ненав'язливо здійснити всі ваші побажання, що не докучаючи розпитуваннями і насіданнямі на замовника послуг. При виборі пам'ятника також важливо враховувати кліматичні умови регіону, в якому розташоване кладовище, і, відповідно, тип ґрунту. Ось чому так важливо співпрацювати з кваліфікованими фахівцями ритуальної сфери.

У вартість пам'ятника не входить встановлення та фурнітура на пам'ятник.

Гранітні пам'ятники у Львові фото

гранітні пам'ятники Львів ціни

Нинішній ринок пропонує широкий асортимент пам'ятників різних стилів, матеріалів і ціни. Але в якості основи під будь-який пам'ятник буде використовуватися граніт. Гранітні пам'ятники Львів виготовляється з матеріалів різних структур: частіше з якісного цілісного граніту або більш дешевої гранітної крихти, рідше - зі справжнього італійського мармуру. Колірна гамма таких пам'яток також різноманітна: чорний, червоний, сірий, коричневий, бежевий і т.д.

В основному ціни на гранітні пам'ятники Львів складається з усіх складових пам'ятника: розміри та матеріал пам'ятника, ціна гравіювання або художнього фотопортрета, транспортної доставки і монтаж пам'ятника і супутніх йому пристосувань (огорожа, стіл, лавка, ваза та інше). Іноді у вартість встановлення пам'ятника також входить «зачистка» території могили від небажаних коренів дерев або ж технічного сміття. В цілому,ціни на гранітні пам'ятники оптимізуються з дотриманням схеми «ціна - якість - дизайн», незалежно від співвідношення складності і розмірів виконаного на замовлення пам'ятника.

Гранітні пам'ятники - 067-671-47-10