Замовити
Жадківка 107-180
48400 грн
Покостівка 107-160
40300 грн
Покостівка 107-140
34100 грн
Пам'ятник Покостівка 011
56500 грн
№107 Жадківка + габро
33800 грн
107 Лезники+сионіт
48800 грн
8006 Rubi Star
184400 грн
8001 Yunan Green
179400 грн
082 Aurora
161300 грн
8006 Light Gray
69200 грн
082 Imperial Red/Black
169000 грн
082 Black/Imperial Red
164000 грн
8006 Orion h30
115200 грн
8006 Orion h40
144000 грн
8006 Orion
130600 грн
8006 Juparana white
8006 Juparana
8001 Black
159400 грн
8001 Yunan Green
182400 грн
8001 Black
172800 грн
A265M Maple Red
46700 грн
A265M Impala
46100 грн
A265 Queen Pink
40400 грн
A265M Impala
46100 грн
110M Imperial Red h45
122500 грн
110M Multicolour Red
107600 грн
110 Juparana
110 Orion
110M Multicolour Red
110 Black
108500 грн
110 Sea Wave White
50000 грн
110 Orion
110 Maple Red
110 Imperial Red
80700 грн
110 Himalay Blue
110 Green
60100 грн
107 Sea Wave White
66300 грн
107 Queen Pink
52300 грн
107 Multicolour Red
115200 грн
107 Multicolour Red
126800 грн
107 Black
107600 грн
107 Black/Red
135200 грн
107 Black
108300 грн

Подвійні пам'ятники із натурального граніту у Львові

Подвійні пам'ятники з граніту у Львові

Даний вид меморіалів дозволить об'єднати два поховання, підкреслити близькі родинні зв'язки двох людей. Подвійні пам'ятники Львів зроблені з цілого шматка граніту, що гармонійно заповнюють собою ділянку, виділену під поховання. Особливо символічно і благородно виглядає надгробок, зроблений із чорного граніту. Проте, у каталозі з справжніми фотографіями можна знайти модель під особисті потреби. Це особливо важливо, якщо у виборі бере участь відразу кілька родичів людини, що пішла, та їх дорослих сімей.

Переваги вибору подвійного пам'ятника

Парні меморіали відносно нещодавно стали популярними. Стандарти минулого вимагали, щоб родичі використовували ділянку під поховання лише для однієї людини. Вибираючи подвійну пам'ятку на могилу, фото зразків можна побачити на сайті, можна досягти одразу кілька позитивних моментів. Важко перерахувати одразу всі переваги, але головні допоможуть визначитись із остаточним вибором. Якісні подвійні пам'ятники з граніту, незалежно від кольору природного матеріалу, мають такі переваги:

 • Загальна цілісність поховання об'єднує дві споріднені душі.
 • Естетичність, складно домогтися краси у разі двох окремих пам'ятників.
 • Міцність та довговічність граніту складно порівнювати з полірованим бетоном.
 • Сімейний монумент з економічного погляду дешевше обходиться родичам.
 • Зручність відвідування загального поховання на одному цвинтарі.

Сучасні технології та широкий вибір кам'яних заготовок дозволяє вибирати монумент із широкого асортименту доступних моделей. Підбираючи варіанти подвійних пам'ятників, не варто забувати, що майстри можуть вносити індивідуальні побажання, як у написи, так і форму плити. Додавати прикраси із численних на вибір аксесуарів. Подвійні пам'ятники на могилу можна замовити замість частково зруйнованих одиночних. Тим самим увічнивши пам'ять важливих для сім'ї людей у благородному матеріалі.

Особливості встановлення подвійного надгробка

Виставка готових пам’ятників у Львові На відміну від вертикальних або горизонтальних одиночних меморіалів, подвійні пам'ятники з граніту мають солідну вагу. Якщо не враховувати особливості їх встановлення, плита під дією природної гравітації дасть нахил і гарантовано перекинеться. У найнесприятливіших випадках у слабких місцях камінь дасть тріщину. Щоб цього не відбувалося, замовляючи подвійний пам'ятник із граніту , замовник автоматично отримує транспортування та професійний монтаж монумента на ділянці. Установка виглядає так:

 • попередня підготовка ділянки для закладання фундаменту;
 • вирівнювання ґрунту, якщо в цьому є технічна потреба;
 • заливання якісного фундаменту, необхідного для встановлення надгробка;
 • транспортування та монтаж меморіалу на підготовлений фундамент;
 • декоративні роботи з облагородження поховання.

Важливо: будь-які монтажні роботи виробляються щонайменше через рік, після здійснення поховання. На більш ранніх термінах ніхто не зможе дати гарантію, що грунт, що просідає, не послужить причиною перекосу фундаменту і власне монумента. Подвійні пам'ятники Львів можуть мати суттєву вагу, щоб з ним впоратися та не пошкодити плиту, професіонали можуть використовувати мобільну, вантажопідйомну техніку. Природний камінь дуже міцний, але за умови, що його встановлять строго вертикально і забезпечать цю стійкість у часі.

Найкращий граніт для подвійного пам'ятника

Елітний подвійний пам'ятникТак як пам'ятник більше, ніж одиночний аналог, не всі кам'яні заготовки однаково добре підходять для цієї мети. Пам'ятники з граніту виготовляються за шаблоном або індивідуальним замовленням. Але при цьому завжди використовується тільки найякісніший природний матеріал. Дотримується товщина меморіальної плити, щоб вона нормально чинила опір негативним факторам експлуатації. Оптимальними видами варто виділити такі граніти:

 • Луковецький – має зелений відтінок із великими вкрапленнями;
 • Букінський – граніт вугільно-чорного кольору для монументальних пам'ятників;
 • Корнінський – доступний за вартістю, темний із коричневими цятками;
 • Покостовський – класичний сірий граніт із міцною структурою;
 • Інші, екзотичніші заготовки під подвійні пам'ятники з граніту.

Незалежно від місця народження, граніт, як природний матеріал, чудово пручається негативним факторам експлуатації просто неба. Вибираючи подвійні пам'ятники Львів, насамперед необхідно орієнтуватися на зовнішній вигляд меморіалу. Сучасні технології дозволяють на будь-який вид граніту нанести написи та гравіювання. Вони будуть століттями добре помітні на полірованій поверхні пам'ятника.

Терміни виготовлення та монтажу подвійного меморіалу

Точно відповісти на це запитання, без попередньої консультації по телефону чи листуванні, досить складно. Справа в тому, що практично будь-яка подвійний пам'ятник на могилу, фото яких можна побачити на сайті, це індивідуальний підхід. Родичі замовляють не просто шматок граніту, а пам'ять про важливих людей. Все, навіть найменша деталь має важливе значення. Тільки після уточнення всіх деталей фахівці можуть надати відповідь щодо термінів. Основними факторами варто виділити:

 • Наявність стандартного портрета чи ростового аналога.
 • Однорядкова епітафія чи невеликий вірш.
 • Наявність додаткових елементів гравіювання.
 • Встановлення індивідуальних прикрас та аксесуарів.
 • Наявність необхідної заготівлі у майстерні з виготовлення пам'ятників.

Варіанти подвійних пам'ятників досить різноманітні. Якщо доповнити композицію додатковими прикрасами, меморіал гарантовано виділятиметься на цвинтарі. Його неможливо буде сплутати з іншими надгробками, навіть якщо їх на території міського некрополя дуже багато.

Найкращий час для встановлення подвійного гранітного пам'ятка

Встановлення подвійного гранітного пам'яткаСучасні технології дозволяють займатися монтажними роботами практично будь-якої пори року. У тому числі із прив'язкою до конкретної дати, якщо це важливо замовнику. Але попри це фахівці рекомендують дочекатися оптимальних погодних умов. Подвійні пам'ятники з граніту найкраще встановлювати в теплу пору року, коли не передбачається сильних, злив. Сам пам'ятник транспортують на цвинтарі у повністю готовому стані. Оптимальні погодні умови необхідні для закладання ідеального фундаменту. Завдяки монтажу в теплу пору року, можна розраховувати на такі переваги:

 • Максимальна щільність та вологість ґрунту для земляних робіт.
 • Відсутність ризику пошкодження ділянки під поховання.
 • Можливість використовувати ручну та машинну працю.
 • Ідеально рівний та максимально міцний бетонний фундамент.
 • Пам'ятники подвійні з граніту не схильні просідати і перекошуватись.

Останній фактор особливо важливий. Так як природний матеріал має істотну вагу, нахил навіть в один градус поступово призводить до перекошування пам'ятника. Сучасні пам'ятники з граніту подвійні потребують максимальної точності монтажних робіт. Саме з цієї причини компанія не тільки виготовляє індивідуальні замовлення, а й бере на себе відповідальність за виконання робіт із встановлення.

Пам'ятники, надгробки, ритуальні плити

У сучасному світі співіснує безліч релігійних течій, які наказують своїм послідовникам не тільки життєві моралі, але і відповідні похоронні ритуали. Багатонаціональність нашої країни привела до симбіозу різних вірувань і культур, відповідно сформувавши унікальну ситуацію в питанні узгодження світоглядних систем основних релігійних конфесій, в якому повага до покійного прийнято виражати, в першу чергу, через добротність надмогильного пам'ятника. У зв'язку з цими канонами в Україні, все більшої популярності набувають гранітні надгробки з християнським хрестом чи іншими пам'ятними знаками ритуального характеру, а іноді навіть трапляються випадки, коли один надгробок одночасно поєднує ознаки кількох релігій.

Надмогильні пам'ятники та їх виробництво

Більшість фірми, які у Львові пропонують виготовлення пам'ятників, є посередниками більших ритуальних підприємств, але деякі з них все ж мають свої власні, локальні гранітні майстерні з усім необхідним каменеобробним обладнанням, кваліфікованим персонал і досвідом багаторічного виробництва надмогильних пам'ятників і супутніх їм декоративних елементів.

Надмогильні пам'ятники Львів. Фото

надмогильні пам'ятники ціни

При оцінці якості будь-якої гранітної плити слід враховувати те, що вона може піддаватися як автоматичного, так і ручного різання і полірування. Машинна обробка надгробних плит значно дешевша, ніж ручна, так як вимагає більш оптимальної робочої сили, а під ручною - мається на увазі важка і копітка праця фахівця.

Незважаючи на те, що сьогоднішні лазерні і 3D технології в значній мірі спрощують процес коригування, полірування і гравіювання матеріалу - робота з каменем залишається в ранзі творчих послуг. Тому завжди визначається як авторська. Ось чому виготовлення будь-якого пам'ятника починається лише після детального узгодження ескізу і вартості майбутнього надгробки. Через що вельми важливо попередньо переглянути, при виборі майстерні, що реалізує надмогильні пам'ятники Львів, фото вже готових пам'ятників цієї фірми.

Надмогильні пам'ятники - Встановлення у Львові

Перед оформленням документів як при покупці вже готового пам'ятника, так і при замовленні пам'ятника з авторським дизайном, необхідно заздалегідь обговорити потребу монтажу, в деяких випадках демонтажу старого надгробку. Укладаючи договір, при складанні кошторису, з клієнтом обумовлюється потреба встановлення пам'ятника. Якщо передбачається установка пам'ятника фірмою, а не самим замовником, тоді потрібно враховувати додатковий день-два роботи співробітників, в перебігу яких пам'ятник буде доставлений на кладовище і розміщений, відповідно до побажань клієнта, на могилі покійного. В цьому випадку суттєвим моментом стає наявність бетонної основи під монумент пам'ятника. Якщо така основа є, тоді ціни на надмогильні пам'ятники знизяться на 30-40%. Якщо ж ні, то доведеться починати з заливки бетонного каркасу, яка вимагає деякого часу для підсихання, а це займе більше часу і великих грошових витрат.

Надмогильні пам'ятники - низькі ціни

надмогильні пам'ятники

У житті кожного з нас трапляються непередбачувані фінансові непорозуміння. Іноді грошей дійсно немає або просто трохи не вистачає, а поховати померлу людину треба негайно незалежно від дорожнечі граніту. Ціни на надмогильні пам'ятники у Львові в загальному демократичні, але в допомогу своїм клієнтам практично кожне ритуальне бюро пропонує послугу повного або часткового кредитування.

Отже, підводячи риску, порадимо не переживати через дрібниці, а гідно проводити близьку вам людину в загробний світ.