Замовити
Кам'яна піч
37600 грн
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15

Надгробні пам'ятники Львів - Низькі ціни :: Фото

Львівські надгробні пам'ятники - 067 671-47-10

Головним атрибутом меморіальної культури вважаються надгробні пам'ятники. Саме вони збережуть найсвітліші спогади і висловлюють небайдужість до покійного. До того ж надгробок виконаний з каменю або заліза, зазвичай, надійні і довговічні. Звичайно ж більшу міцність і відповідно особливим попитом користуються гранітні пам'ятники і надгробні плити. Завдяки своїм характеристикам і географічно вигідним розташуванням покладів, цей матеріал став традиційним для облагородження могил в нашому регіоні.

Надгробні пам'ятники Львів - низькі ціни

надгробні пам'ятники

Надгробні пам'ятники у Львові високо цінуються і пропонують широкий асортимент як бюджетних, так і ексклюзивних моделей ритуальних виробів. Підприємства міста виготовляють всі види стандартних пам'ятників одинарному, подвійному і комплексної комплектації. Також цікаві пропозиції фігурних дизайнерських надгробків і сімейних пам'яток всіляких різновидів. Найчастіше замовляють надгробні конструкції в формі серця, хреста або дерева. Затребувані надгробки горизонтальної, вертикальної і скульптурної форм. Параметри надгробків і могильних пам'ятників варіюватися в залежності від необхідності замовника, тому висота, ширина і товщина виробів може бути будь-якою. Важливо відзначити, що на кожній надгробній дошці обов'язково присутнє гравірування певної інформації про покійного: П.І.Б., дати народження і смерті, а також супутнє скорботне слово. Щоб трохи полегшити свою працю, сьогодні львівські майстри-каменотеси активно вдаються до використання лазерної обробки і 3D моделювання пам'ятників. Але, безумовно, при бажанні клієнта робота може бути виконана вручну. Хоча саме по собі залучення новітніх технологій, за допомогою нанесення тематичних малюнків або більш концептуальної обробки форми, допомагає з самого простого каменю зробити пам'ятник, який ні чим не поступатиметься твору мистецтва.

Надгробні пам'ятники у Львові виробляють для прихильників різних релігійних течій: православних, католиків, мусульман, іудеїв і, в окремих випадках, буддистів.

Надгробні пам'ятники Львів

надгробні пам'ятники Львів фото

У наші дні на кладовищах можна побачити пам'ятники дійсно помпезних габаритів або химерних форм. Все свідчить про те, що останнім часом люди мовляв зациклені на ідею встановлення унікального пам'ятного монумента. Львівські майстерні ритуальних послуг готові надати величезні каталоги зображень з фото пам'ятників на місцевих кладовищах і тими, що можна зустріти меморіальних комплексах по всьому світу. Але, перш ніж купити або задумати створення надгробного пам'ятника за своїм власним ескізом, радимо ознайомитися зі стандартами розміру могильного місця, який значно відрізняється в умовах кожного кладовища.

Ціни на надгробні пам'ятники у Львові формуються, як і в будь-якому іншому населеному пункті України, згідно індивідуальних вимог замовника з урахуванням вартості транспортування і бажаного обсягу монтажних, різьблених і художніх робіт. У типовий комплект гранітного надгробка включені: пам'ятник, підставка, надмогильний плита. В цілому, ціни ні надгробні пам'ятники Львів від 4000 грн. При попередній домовленості кожен клієнт має право отримати гарантію від 5 років.

Ринок надгробних монументів сьогодні дійсно вражає своїми можливостями. Фахівці ритуальних компанії, не залежно від місця свого розташування, завжди відкриті до співпраці і можуть допомогти у виборі оптимального надгробку, пропонуючи повний пакет послуг з виробництва та встановлення пам'ятника, при здійсненні замовлення/покупки оффлайн або онлайн надгробного пам'ятника як в роздріб, так і гуртом.

Надгробні пам'ятники у Львові- 067 671-47-10